ZEOZOE – prírodný zubný prášok

11,30

ZEOZOE – prírodný zubný prášok s liečivým vulkanickým ílom zeolitom, mätou a šalviou

Kategórie:

Zubný prášok na báze zeolitu je účinným a prirodzeným spôsobom dentálnej hygieny. Prášok neobsahuje fluór, ani žiadne iné chemické a prídavné látky, ktoré sú bežne prítomné v zubných pastách.

Už pred tisíckami rokov si ľudia čistili zuby jemnými práškami (hlavne v Oriente). Dnes ide vlastne o znovuobjavenie tohto spôsobu čistenia zubov. Náš výrobok využíva neobyčajné vlastnosti práškového prírodného zeolitu. V spojení so šalviou a mätou zabezpečuje nielen mechanické čistenie, odstránenie povlaku a zubného kameňa, ale aj prevenciu proti tvorbe zubného kazu a zápalom ďasien. Jemne abrazívna vlastnosť zeolitu zuby prírodne vybieli a pritom nespôsobuje poškodenie zubnej skloviny.

Zeolit je vulkanický minerál. Je to jeden z najsilnejších absorbentov v prírode. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam dokáže viazať vo svojej štruktúre rôzne škodlivé látky, choroboplodné organizmy, toxíny, ťažké kovy. Zeolit má tzv. bio – koherenčnú vlastnosť, naviaže na seba len škodlivé látky, pričom účinné látky, minerály a stopové prvky zo svojej štruktúry uvoľňuje. Telo ho teda prijíma ako prirodzenú látku. Zeolit reguluje acidobázickú rovnováhu (pH). Zeolit neutralizuje kyslé prostredie, ktoré priamo ohrozuje zubnú sklovinu. Zubný kameň je pri používaní nášho zubného prášku viditeľne redukovaný. Zeolit v ústnej dutine chemicky nereaguje, nemá žiadne kontraindikácie, nevysušuje, nezanecháva žiadne stopy alebo povlak.

Šalvia lekárska (Salvia officinalis)

Šalvia dodáva nášmu zubnému prášku protizápalové látky. Počas aplikácie tabliet sa účinné látky uvoľňujú a cez sliznice sa dostávajú do krvného obehu. Šalvia pôsobí profylakticky, predchádza zápalom a ochoreniam zubov a ďasien. Pri rozvinutých ochoreniach ústnej dutiny a zubov pomáha odstraňovať zápal, podporuje liečbu tkanív, tíši bolesť.

Mäta pieporná (Mentha piperita)

Mäta dodáva nášmu zubnému prášku charakteristickú vôňu a svieži, chladivý pocit v ústach. Mäta účinkuje ako antiseptikum, pôsobí protizápalovo, tíši bolesť, podporuje prekrvenie, odtok škodlivín, bunkovú výmenu.

Ako používať zubný prášok:

Zubnú kefku navlhčite vodou. Naneste na ňu zubný prášok a zuby čistite tak, ako ste zvyknutí. Vypláchnite čistou vodou.

Hmotnosť: 30g

(Uvedená hmotnosť platí pre 1 balenie produktu)

Spotrebujte do 12 mesiacov

Hmotnosť 0.03 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.