ZEOZOE – zubné tablety

12,40

ZEOZOE – prírodné zubné tablety s liečivým vulkanickým práškom zeolitom, mätou a šalviou

Kategórie:

Zubné tablety sú alternatívnym spôsobom dentálnej hygieny. Čistenie zubov s použitím tabliet je vynikajúcim prostriedkom udržiavania ústnej dutiny v perfektnom stave. Tablety neobsahujú fluór, ani žiadne iné chemické a prídavné látky, ktoré sú bežne prítomné v zubných pastách.

Už pred tisíckami rokov si ľudia čistili zuby jemnými práškami (napríklad v Oriente). Dnes ide vlastne o znovuobjavenie tohto spôsobu čistenia zubov. Náš výrobok využíva neobyčajné vlastnosti práškového prírodného zeolitu. V spojení so šalviou a mätou zabezpečujú nielen mechanické čistenie, odstránenie zubného povlaku a kameňa, ale aj prevenciu proti tvorbe zubného kazu a zápalom ďasien. Jemne abrazívna vlastnosť zeolitu zuby prírodne vybieli a pritom nespôsobuje poškodenie zubnej skloviny.

Zeolit je vulkanický minerál. Je to jeden z najsilnejších absorbentov v prírode. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam dokáže viazať vo svojej štruktúre rôzne škodlivé látky, choroboplodné organizmy, toxíny a ťažké kovy. Zeolit má tzv. bio – koherenčnú vlastnosť, naviaže na seba len škodlivé látky. Účinné látky, minerály a stopové prvky zo svojej štruktúry uvoľňuje. Telo ho teda prijíma ako prirodzenú látku. Zeolit reguluje acidobazickú rovnováhu (pH). Zeolit neutralizuje kyslé prostredie, ktoré priamo ohrozuje zubnú sklovinu. Zubný kameň pri používaní našich tabliet je viditeľne redukovaný. Zeolit v ústnej dutine chemicky nereaguje, nemá žiadne kontraindikácie, nevysušuje, nezanecháva žiadne stopy alebo povlak.

Šalvia lekárska (Salvia officinalis)

Šalvia dodáva tabletám protizápalové látky. Počas aplikácie tabliet sa účinné látky uvoľňujú a cez sliznice sa dostávajú do krvného obehu. Šalvia pôsobí profylakticky, predchádza zápalom a ochoreniam zubov a ďasien. Pri rozvinutých ochoreniach ústnej dutiny a zubov pomáha odstraňovať zápal, podporuje liečbu tkanív, tíši bolesť.

Mäta pieporná (Mentha piperita)

Mäta dodáva zubným tabletám charakteristickú vôňu a svieži, chladivý pocit v ústach. Mäta účinkuje ako antiseptikum, pôsobí protizápalovo, tíši bolesť, podporuje prekrvenie, odtok škodlivín, bunkovú výmenu.

Talok, mastenec, ryžový škrob: prírodné látky, ktoré udržujú vzhľad a štruktúru tabliet.

 

Ako používať zubné tablety:

Zubnú tabletu si vložte do úst. Zubnú kefku navlhčite vodou. Tablety jemne rozhryzte, kým

v ústach nevznikne hmota podobná paste. Kefkou zuby čistite tak, ako ste zvyknutí. Po vyčistení si ústnu dutinu vypláchnite čistou vodou. Aplikujte 2 x denne.

Obsahuje: Zeolite, Mentha Piperita Oil, Salvia, Officinalis Extract, Acacia Senegal Gum, Talc, Oryza Sativa Starch

Hmotnosť: 90g

Počet tabliet: 90

(Uvedená hmotnosť a počet tabliet platí pre 1 balenie produktu)

Spotrebujte do 12 mesiacov

Hmotnosť 0.09 kg
Počet tabliet

90

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.